Reportasje

Konkur­ranse­til­synet meiner konkurransen blant bensin­sta­sjonar er for dårleg

Pumpeprisen sprett i vêret. Konkurranse­tilsynet meiner at konkurransen mellom bensinstasjonane er for svak.

Dyrt: For Camilla Edvardsen svir det å fylla tanken. Då ho var innom Esso i Hokksund i går, var prisen 22,61 kroner for literen. Dyrt: For Camilla Edvardsen svir det å fylla tanken. Då ho var innom Esso i Hokksund i går, var prisen 22,61 kroner for literen.

Det er svindyrt, seier Camilla Edvardsen etter å ha fylt tanken for 150 kroner i Hokksund i Øvre Eiker.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Innenriks

Hotelleier og lokal­po­li­tiker for Bygdelista i Måsøy Logen Kart­hige­san ber om krisegrep for Finnmark: null skatt i fem år.

Arbeidsliv

Bare én av tre arbeidere på to av Norges største bygge­plas­ser har tariff­av­tale. Flertallet er uten­lands­ke arbeidere, og svært mange har ikke fagbrev.

Palestina

RU og FOR deltek i støttedemo for Palestina 7. oktober