Frp

Wara åpen for Venstre og KrF

Tor Mikkel Wara mener Frp kan sitte i regjering med både Høyre, Venstre og KrF. Partileder Sylvi Listhaug er mer skeptisk.

KOSER SEG: Det var god stemning i pausen på Frps landsmøte på Clarion Hotel ved Gardermoen. Tor Mikkel Wara og Terje Søviknes var i hvert fall fornøyde. KOSER SEG: Det var god stemning i pausen på Frps landsmøte på Clarion Hotel ved Gardermoen. Tor Mikkel Wara og Terje Søviknes var i hvert fall fornøyde.

Tor Mikkel Wara (Frp) har varslet at han vil tilbake til politikken etter flere år i PR-bransjen. Wara ønsker å stå øverst på Oslo Frps nominasjonsliste til Stortinget neste år.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Politikk

Politikk

De store teksel­ska­pene slipper for billig unna når svindlere herjer på platt­for­mene deres, mener de nordiske landene. Digi­ta­li­se­rings­mi­nister Karianne Tung vil at EU skal være strengere.

Arbeidsliv

Staten velger flest bygg­mestere uten tariff­avtale: – Ensidig fokus på pris

Ki-briller

SV vil forby smart­bril­ler som kan filme folk på gata og stranda. Det skjer ikke på min vakt, slår digi­ta­li­se­rings­mi­nister Karianne Tung fast.