Arbeidarpartiet

– Regjeringa får ringje og spørje meg

Raymond Johansen seier at Jonas Gahr Støre kan ringe han og få eit kurs i alliansebygging på venstresida.

NØGD: Raymond Johansen seier han er godt fornøgd med det han har fått til som byrådsleiar i Oslo. Her fra en tidligere anledning. Foto: Tom Henning BratlieNØGD: Raymond Johansen seier han er godt fornøgd med det han har fått til som byrådsleiar i Oslo. Her fra en tidligere anledning. Foto: Tom Henning Bratlie

I går pakka Raymond Johansen saman sakene sine, og flytta ut av byrådsleiaren sitt kontor på rådhuset i Oslo.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Politikk

Helse

Om barnet trenger tannre­gu­le­ring, skal staten ta hele regningen. Det er kravet fra SVs Kirsti Bergstø, som nå tjuv­star­ter budsjett­for­hand­lin­gene med Ap.

Sikkerhet

Noen tek-ar­beids­plasser nekter ansatte å ha KI-briller på jobb. Nå krever bransjens egen fag­for­ening et nasjonalt forbud.

Politikk

En rekke alvorlige avviks­meldinger med navn og iden­ti­fi­ser­bare detaljer, ble publisert av Bydel Frogner på nett.