Bustad

Det blir vanskelegare å selje hus

Øystein Hoffart og Inger-Marie Larsen er spente på om dei får selt huset, for veksten i bustadmarknaden byrjar å stoppe opp.

Spente: Inger-Marie Larsen og Øystein Hoffart har kjøpt eit nytt og litt dyrare rekkehus med «tøffelavstand» til barneborna. No gjer dei leilegheit og balkong klar for visning, og håpar på ein høgast mogleg salspris. Spente: Inger-Marie Larsen og Øystein Hoffart har kjøpt eit nytt og litt dyrare rekkehus med «tøffelavstand» til barneborna. No gjer dei leilegheit og balkong klar for visning, og håpar på ein høgast mogleg salspris.

Øvst oppe på Møllenberg i Trondheim skal ekteparet Øystein Hoffart og Inger-Marie Larsen selje sin del av ein tremannsbustad.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Innenriks

Arbeidsliv

I morgen går Rebekka Stensbø og 23 kolleger i SAS Link til streik. For henne handler det om likebe­hand­ling.

Reportasje

Gjennom 53 år har Bjørn Molund overlevd kutt og omstil­linger i postve­senet. Han tror det helst vil gå godt denne gangen også.

Stortinget

På én spørretime måtte samferd­sels­mi­nister Kamzy Gunaratnam (Ap) svare på 24 ulike spørsmål fra Frp.