Bustad

Det blir vanskelegare å selje hus

Øystein Hoffart og Inger-Marie Larsen er spente på om dei får selt huset, for veksten i bustadmarknaden byrjar å stoppe opp.

Spente: Inger-Marie Larsen og Øystein Hoffart har kjøpt eit nytt og litt dyrare rekkehus med «tøffelavstand» til barneborna. No gjer dei leilegheit og balkong klar for visning, og håpar på ein høgast mogleg salspris. Spente: Inger-Marie Larsen og Øystein Hoffart har kjøpt eit nytt og litt dyrare rekkehus med «tøffelavstand» til barneborna. No gjer dei leilegheit og balkong klar for visning, og håpar på ein høgast mogleg salspris.

Øvst oppe på Møllenberg i Trondheim skal ekteparet Øystein Hoffart og Inger-Marie Larsen selje sin del av ein tremannsbustad.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Innenriks

Sykefravær

Ungdom nå til dags har ikke mer langtids­fravær på grunn av psykiske problemer enn andre. – Veldig positivt, sier forsker Lamija Delalic.

Sosiale medier

NTL-til­lits­valgte Snorre Reins politiske videoer fikk 12 millioner visninger i valgkamp­inn­spurten. Nå blir han politisk influenser på heltid.

Økonomi

I dag kan familier i etable­rings­fasen få bedre råd og bankene litt dårligere marginer.