Bustad

Det blir vanskelegare å selje hus

Øystein Hoffart og Inger-Marie Larsen er spente på om dei får selt huset, for veksten i bustadmarknaden byrjar å stoppe opp.

Spente: Inger-Marie Larsen og Øystein Hoffart har kjøpt eit nytt og litt dyrare rekkehus med «tøffelavstand» til barneborna. No gjer dei leilegheit og balkong klar for visning, og håpar på ein høgast mogleg salspris. Spente: Inger-Marie Larsen og Øystein Hoffart har kjøpt eit nytt og litt dyrare rekkehus med «tøffelavstand» til barneborna. No gjer dei leilegheit og balkong klar for visning, og håpar på ein høgast mogleg salspris.

Øvst oppe på Møllenberg i Trondheim skal ekteparet Øystein Hoffart og Inger-Marie Larsen selje sin del av ein tremannsbustad.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Innenriks

Ki

Journalist Sarah O’Connor ville finne ut hvordan KI påvirker arbeids­livet. Det førte henne til svenske gruve­ar­bei­dere, lager­arbeidere hos Amazon og en tsjekkisk oversetter.

Arbeidsliv

NHO vil redusere bøtene til bygg­sel­skap som bryter reglene. Det kan føre til flere lovbrudd, advarer leder av Bygnings­ar­bei­dernes Forening.

Arbeidsliv

Utfallet av togst­reiken blir samkjøring av lønna i Vy og Flytoget.