Bustad

Det blir vanskelegare å selje hus

Øystein Hoffart og Inger-Marie Larsen er spente på om dei får selt huset, for veksten i bustadmarknaden byrjar å stoppe opp.

Spente: Inger-Marie Larsen og Øystein Hoffart har kjøpt eit nytt og litt dyrare rekkehus med «tøffelavstand» til barneborna. No gjer dei leilegheit og balkong klar for visning, og håpar på ein høgast mogleg salspris. Spente: Inger-Marie Larsen og Øystein Hoffart har kjøpt eit nytt og litt dyrare rekkehus med «tøffelavstand» til barneborna. No gjer dei leilegheit og balkong klar for visning, og håpar på ein høgast mogleg salspris.

Øvst oppe på Møllenberg i Trondheim skal ekteparet Øystein Hoffart og Inger-Marie Larsen selje sin del av ein tremannsbustad.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Innenriks

Helse

Syke­hjem­met i Oslo ble priva­tisert – 14 ansatte sluttet på ett år

Teknologi

Forbru­ker­rådets Finn Myrstad støtter et forbud mot KI-brillene til tekgi­ganten Meta. I mellomtida synes han brille­butikkene bør ta sin del av ansvaret.

Kunstig intelligens

Metas under­le­ve­randør gransket intime videoklipp fra KI-briller for å utvikle KI-verktøy, viser avslø­ringen til den svenske grave­jour­na­listen Julia Lindblom.