Helse

Ber Ap sikre rusreform

Synet på avkriminalisering av narkotikabruk splitter Ap

Storby-Ap vil si ja

ENIGE: Kamzy Gunaratnam og Jon Reidar Øyan i Oslo Ap presser sammen partiet til å gå inn for full avkriminalisering av narkotikabruk. Foto: Siv DolmenENIGE: Kamzy Gunaratnam og Jon Reidar Øyan i Oslo Ap presser sammen partiet til å gå inn for full avkriminalisering av narkotikabruk. Foto: Siv Dolmen

Regjeringen er avhengig av Arbeiderpartiet for å få gjennom rusreformen. Det betyr at reformens framtid er usikker.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Politikk

Palestina

SU ut mot RU: – Dette er i realiteten en støttedemo for terror­or­ga­ni­sa­sjonen Hamas

Økonomi

Mímir Kristjáns­son i Raudt fryktar at det er middel­klassen som får det til å sjå ut som at det går bra i norsk økonomi.

Raudt

Jorunn Folkvord fell ned på lista, og det er kamp om andre­plas­sen. I ei lukka Facebook-gruppe etterspør gruppe­lei­ar Siavash Mobasheri svar frå nomi­na­sjons­ko­mi­teen.