Medier

– Kan ikke betale for alt

Samferdselsministeren ber mediebransjen «tenke utenfor boksen» for å sikre framtidig avisdistribusjon:

UTFORDRER MEDIENE: Samferdselsminister Jon Georg Dale (Frp) vil ikke betale millioner for at Posten skal kjøre «tilnærmet tomme postbiler». Her er han på besøk på Sundal kraftverk i 2017, med daglig leder Trond Ryslett.FOTO: MARIA GOSSÉ Maria GossÈUTFORDRER MEDIENE: Samferdselsminister Jon Georg Dale (Frp) vil ikke betale millioner for at Posten skal kjøre «tilnærmet tomme postbiler». Her er han på besøk på Sundal kraftverk i 2017, med daglig leder Trond Ryslett.FOTO: MARIA GOSSÉ Maria GossÈ

– Digitaliseringen går i et vanvittig tempo. Da nytter det ikke å sette seg bakpå og vente med å se hvordan man kan bidra, sier samferdselsminister Jon Georg Dale (Frp).

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Kultur

Ny norsk sangbok

Oslo-Biskop Sunniva Gylver nominerer «Sint» av Hilja. – Låta er en opp­ford­ring til alle som har funnet seg i litt for mye.

Kulturuka

Fotball-VM røsker oss ut av våre stivnede vaner og minner oss om at noe annet er mulig.

Kunst

– Jeg var mange turer på Utøya, sier kunstner Matias Faldbakken