Mot veggen

Angrar på nokre Høiby-saker

VG-redaktør Gard Steiro tykkjer synd i Mette-Marit, men let ikkje det stoppe han frå å publisere meldingane ho har skrive til Jeffrey Epstein.

OPEN: Her er Gard Steiro under innspeling av podkast i VG-huset i Akersgata i Oslo. Han tykkjer det er viktig at så mykje som mogleg kjem fram om meldingane Mette-Marit har sendt til Jeffrey Epstein. OPEN: Her er Gard Steiro under innspeling av podkast i VG-huset i Akersgata i Oslo. Han tykkjer det er viktig at så mykje som mogleg kjem fram om meldingane Mette-Marit har sendt til Jeffrey Epstein.

– VG har publisert veldig mykje av meldingsutvekslinga mellom kronprinsesse Mette-Marit og Jeffrey Epstein. Har de gjort vurderingar av kva i desse meldingane og e-postane som er journalistisk interessant, eller er absolutt alle meldingane interessante?

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Mot veggen

Mot veggen

Kristin Clemet er tilhenger av friskoler, men vil ikke ta barn ut av felles­skolen

Mot veggen

Poli­ti­kernes borgfred får stryk fra jusspro­fessor Hans Petter Graver.

Mot veggen

Høyres ordfø­rer­kan­didat i Trondheim «håper Trump får laget badestrand på Gaza». Torsdag trakk hun seg. Nå tar gruppe­le­der Mats Ramo selv­kri­tikk.