Medier

Kultur­tids­skrifter kan få ny distributør

Tekstallmenningen forhandler med Bladcentralen om en ny distribusjonsavtale for norske kulturtidsskrifter.

HÅPEFULL: Inga Moen ­Danielsen, daglig leder i ­Tekstallmenningen. Foto: Mario de la OssaHÅPEFULL: Inga Moen ­Danielsen, daglig leder i ­Tekstallmenningen. Foto: Mario de la Ossa

– Det er ingen tvil om at kulturtidsskriftene er mindre tilgjengelige enn tidligere, sier Inga Moen Danielsen, som er daglig leder i Tekstallmenningen.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Kultur

Kommentar

Støtte til eit Israel som drep journa­listar, er kravet for å sleppa til i ameri­kanske, liberale media.

Musikk

Mener NRK kan bli bedre: – Blime står for en musikalsk for­flat­ning

Bøker

Menns historier er under­re­pre­sentert i fiksjonen, ifølge britiske Jude Cook. – Jeg bekymrer meg for at min åtte år gamle sønn ikke vil ha noen litterære helter.