Døden på havet

Lukta av savn: Hjemme hos Nina Elisabeth Lund sitter lukta av sønnen Marcus Bangås igjen i klærne hans. I bakgrunnen henger et bilde av Marcus på havet der han hadde funnet seg til rette. Lukta av savn: Hjemme hos Nina Elisabeth Lund sitter lukta av sønnen Marcus Bangås igjen i klærne hans. I bakgrunnen henger et bilde av Marcus på havet der han hadde funnet seg til rette.
Gutten på havet: Marcus Bangås dro opp ei kveite på over 100 kilo rett utenfor Bodø i oktober i fjor. Øyeblikket ble fanget av kjæresten Ida. De to var ofte ute på sjark for å fiske sammen. Gutten på havet: Marcus Bangås dro opp ei kveite på over 100 kilo rett utenfor Bodø i oktober i fjor. Øyeblikket ble fanget av kjæresten Ida. De to var ofte ute på sjark for å fiske sammen.

De skulle bare dra opp det siste garnet. Så var det hjem på juleferie.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Dokument

Intervju

Freds­pris­vinner Shirin Ebadi er med på å forberede et regime­skifte i Iran. Men hun fordømmer USA og Israels angrep på det sterkeste.

Brexit

Storbri­tannia post brexit: Mens verden faller fra hverandre, er Aleksandra i full overle­vel­ses­modus

Valg i danmark

Milli­ar­dærer, bedrifts­eiere og unge libe­ra­lister kjemper med nebb og klør mot for­mues­skatt i Danmark. Vil de lykkes?