Bustad

Leigetakarar får snart ikkje hjelp

Snart må Leieboerforeningen si nei til å hjelpe misnøgde leigebuarar. Andrei Varney har gitt opp leilegheitsdraumen enn så lenge.

Gav opp: Andrei Varney synest det er håplaust å leite etter leilegheit når det er så stor konkurranse. Han er Sofienbergparken i Oslo for å slappe av i sola, men bur i Lillestrøm. Gav opp: Andrei Varney synest det er håplaust å leite etter leilegheit når det er så stor konkurranse. Han er Sofienbergparken i Oslo for å slappe av i sola, men bur i Lillestrøm.

Andrei Varney har reist inn til Oslo for å nyte ettermiddagen i Sofienbergparken, men bu her kunne han aldri. Det har han ikkje råd til.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Innenriks

Beredskap

Fagbe­ve­gelsen i nord etterlyser sivil opp­rust­ning, ikke bare militært.

Fagbevegelsen

I 2023 tapte Eystein Garberg knepent kampen om å bli leder i El og IT Forbundet. Nå stiller han på nytt.

Antisemittisme

Skandale i SVs søster­parti: rystes av jødehat