Bustad

Leigetakarar får snart ikkje hjelp

Snart må Leieboerforeningen si nei til å hjelpe misnøgde leigebuarar. Andrei Varney har gitt opp leilegheitsdraumen enn så lenge.

Gav opp: Andrei Varney synest det er håplaust å leite etter leilegheit når det er så stor konkurranse. Han er Sofienbergparken i Oslo for å slappe av i sola, men bur i Lillestrøm. Gav opp: Andrei Varney synest det er håplaust å leite etter leilegheit når det er så stor konkurranse. Han er Sofienbergparken i Oslo for å slappe av i sola, men bur i Lillestrøm.

Andrei Varney har reist inn til Oslo for å nyte ettermiddagen i Sofienbergparken, men bu her kunne han aldri. Det har han ikkje råd til.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Innenriks

Kommunemåling

Frp og Høyre får til sammen 47,9 prosent på menings­må­lingen for kommune­valget. Makta skal brukes til å fjerne eien­doms­skatten, forteller Frp-topp i Birkenes.

Barnevern

Da politiet gransket straffe­his­to­rikken til ansatte i barne­verns­sel­skapet Bevisstung, fant de flere alvorlige lovbrudd som ikke ble fanget opp av politi­at­tes­tene.

Meiningsmåling

Frp går inn i hausten med si beste måling nokon sinne. Høgre har aldri vore så upopulære som no.