Raudt

Raudt trur Ap trenerer

Raudt vil ha ei handsaming av EUs fjerde energimarknadspakke i Stortinget snarast:

MOTSTAND: Sofie Marhaug vil utnytte den motstanden som no er i Stortinget mot EUs fjerde energimarknadspakke til å leggje ned eit veto. FOTO: CHRISTOPHER OLSSØN Christopher OlssønMOTSTAND: Sofie Marhaug vil utnytte den motstanden som no er i Stortinget mot EUs fjerde energimarknadspakke til å leggje ned eit veto. FOTO: CHRISTOPHER OLSSØN Christopher Olssøn

Raudt vil ha regjeringa med seg på å seie nei til EUs fjerde energimarknadspakke i Stortinget og meiner det ikkje er behov for å vente lenger.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Politikk

Kunstig intelligens

Tekno­logi­rådet kaller det irrelevant at 100 prosent av offentlige virksom­heter skal benytte KI innen 2030. Digitaliserings­ministeren står ved strategien.

Palestina

SU ut mot RU: – Dette er i realiteten en støttedemo for terror­or­ga­ni­sa­sjonen Hamas

Økonomi

Mímir Kristjáns­son i Raudt fryktar at det er middel­klassen som får det til å sjå ut som at det går bra i norsk økonomi.