Beredskap

Varsler koronaoppgjør

Ap-leder Jonas Gahr Støre kritisk til korona-håndtering

Vil ha «New Deal» i Norge

PÅ DEN RETTE STI: – Helse kan jeg noe om, sier Ap-leder Jonas Gahr Støre når Klassekampen møter ham på Sognsvann i Oslo. Støre har bakgrunn fra Verdens helseorganisasjon (WHO), som helseminister og som generalsekretær i Røde Kors. Christopher OlssønPÅ DEN RETTE STI: – Helse kan jeg noe om, sier Ap-leder Jonas Gahr Støre når Klassekampen møter ham på Sognsvann i Oslo. Støre har bakgrunn fra Verdens helseorganisasjon (WHO), som helseminister og som generalsekretær i Røde Kors. Christopher Olssøn

Det er en alvorstung Jonas Gahr Støre som møter Klassekampen i vårsola på Sognsvann i Oslo. «Den stille uke» tilbringes hjemme i Oslo i år, mens familiehytta i Nore og Uvdal blir stående tom. Både barn og barnebarn er i karantene etter utenlandsopphold.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Politikk

Politikk

Fylkes­le­deren i Vestland Ap går ut mot regje­ringens Posten-kutt

Helse

Endelig kan tann­legen juble: – Har jobbet for dette i 25 år

Oljefondet

Om utvalget som så på etikken i Oljefondet, får det som de vil, kan det svekke standarden hos andre fond, mener etikk­sje­fen i KLP.