Medier

Får ikke avisa til riktig tid

Fra i dag leverer Posten avisa til 40 prosent av landets postkasser. For Guri Viken på Vestre Sandøya betyr det at avisa kommer en dag for seint.

VENTER PÅ AVISA: Guri Viken vil beholde papirabonnementet på Klassekampen, men sier nå opp som følge av fire færre leveringer i måneden. – Offentlige tjenester som Posten bør være like for folk over hele landet, sier hun. Foto: PrivatVENTER PÅ AVISA: Guri Viken vil beholde papirabonnementet på Klassekampen, men sier nå opp som følge av fire færre leveringer i måneden. – Offentlige tjenester som Posten bør være like for folk over hele landet, sier hun. Foto: Privat

– Jeg har hatt Klassekampen nesten hele livet, og nå er jeg nødt til si opp papiravisa på grunn av leveranseproblemer. Det er trist, sier Guri Viken fra Vestre Sandøya i Tvedestrand kommune.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Kultur

Medier

KI lar deg lese pluss-saker gratis. Og med det er mediekrisa i gang, mener forsker.

Kulturtirsdag

Månedens utgave av magasinet The World of Interiors dyrker litte­ra­turen – og minner med rette om at begrepet også har en fysisk side.

Teater

Fornøyeleg og attkjen­neleg tolking av ein hypokonder som forelskar seg i sin eigen diagnose.