Koronakrisa

Stryk i smittevern

Private barnehagar legg minst til rette for tilsette i risikogrupper:

KRAV: Direktør i Private barnehagers landsforbund, Anne Lindboe, seier at det er krevjande med tilrettelegging for tilsette i barnehagar.© FOTO: HANNA KRISTIN HJARDAR Hanna Kristin HjardarKRAV: Direktør i Private barnehagers landsforbund, Anne Lindboe, seier at det er krevjande med tilrettelegging for tilsette i barnehagar.© FOTO: HANNA KRISTIN HJARDAR Hanna Kristin Hjardar

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Innenriks

Måling

Frp befester posisjonen som Norges største parti, som sammen med Høyre og KrF sikrer borgerlig flertall helt uten Venstre.

Fotball-vm

Over hele landet forbereder politiet seg på kveldens kvart­fi­nale i VM. Mangel på politifolk gjør jobben vanske­li­gere, mener fagfor­eningen.

Ministernes mester

Kari Nessa Nordtun er noko så sjeldan som ein godt likt Ap-­­politikar. Det einaste problemet er at ho ikkje vil bli partileiar.