Klassekampens venner

Og vinneren er …

Enda et år med Klassekampen-akademiet har nådd slutten:

RING RING: Debattredaksjonens Hedda Lingaas Fossum (til venstre), leder i Klassekampens venner Marga van der Wal og stipendvinner Peder Østring prøver å få kontakt med Lara Rashid for å overbringe nyheten om at hun har fått stipend fra Klassekampens venner. RING RING: Debattredaksjonens Hedda Lingaas Fossum (til venstre), leder i Klassekampens venner Marga van der Wal og stipendvinner Peder Østring prøver å få kontakt med Lara Rashid for å overbringe nyheten om at hun har fått stipend fra Klassekampens venner.

På Klassekampens takterrasse har en håndfull av årets deltakere på Klassekampen-akademiet samlet seg for å avslutte dette noe spesielle semesteret.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Mer fra Klassekampen

Verdensøkonomi

Det norske gullrushet betyr trøbbel

Medier

Se og Hør har 50 millioner klikk på Høiby-saken: – Det er klart vi har tjent mye penger

Nasjonale minoriteter

62 norske romer ble drept i nazistenes utryd­del­ses­leirer. Det skulle gå 80 år før de fikk sitt eget minnes­merke. I går ble det avduket av kong Harald.