Perspektiv

Perspektiv

Frantzen På Babel visningsrom for kunst i Mellomveien 4 i Trondheim kan du se utstillingen «Noen steder jeg har vært» av Hilde Frantzen. Prosjektet hennes handler om å fange bevegelsene i terrenget via håndmalt rutenett på tekstil. Frantzen På Babel visningsrom for kunst i Mellomveien 4 i Trondheim kan du se utstillingen «Noen steder jeg har vært» av Hilde Frantzen. Prosjektet hennes handler om å fange bevegelsene i terrenget via håndmalt rutenett på tekstil.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Mer fra Klassekampen

Høyre

Påtrop­pende byråds­leder Chris Jørgen Rødland vil få Høyres bergens­po­litikk til å skinne. Men i skyggene truer Frp-spøkelset.

Homo politicus

Kan eldre­bøl­gen løse bolig­krisen?

Musikk

Øyafes­ti­valen ble i fjor utsatt for massiv kritikk. Nå slår festi­valsjef Henry Leeves tilbake og avviser hele premisset for boikott­kam­panjen.