Perspektiv

Perspektiv

Holst og Durand Katrine Køster Holst og Lisbeth Voigt Durands utstilling «UnNgÅrEgNeFell» åpner på Galleri Format i Rådhusgata 24 i Oslo i dag klokka 18.00. Katrine Køster Holst viser blant annet et utvalg installasjoner og arbeider laget fra 2000 til 2019 og har invitert Lisbeth Voigt Durand til å vise keramikk. Utstillingen står til 22. september. Her er en av Holsts installasjoner. Holst og Durand Katrine Køster Holst og Lisbeth Voigt Durands utstilling «UnNgÅrEgNeFell» åpner på Galleri Format i Rådhusgata 24 i Oslo i dag klokka 18.00. Katrine Køster Holst viser blant annet et utvalg installasjoner og arbeider laget fra 2000 til 2019 og har invitert Lisbeth Voigt Durand til å vise keramikk. Utstillingen står til 22. september. Her er en av Holsts installasjoner.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Mer fra Klassekampen

Reportasje

De brutale metodene for tvangs­mo­bi­li­sering av soldater er i ferd med å forgifte forholdet mellom den ukrainske staten og befolk­ningen.

Utdanning

Silje Hammerstad står i front for noregs­his­torias lengste læ­rar­streik. I Bibelen finn ho streike­kraft.

Nord-amerika

Canadas handels­­krig mot USA er en kamp for å overleve, og det er ikke gitt at den er mulig å vinne, sier Michael Ignatieff, tidligere leder av Canadas Liberale parti.