Kommer nærmere leserne

Forfattere snakker direkte med lesere på sosiale medier, og deler mer fra sine egne liv:

Snakker med lesere: Forfatter Kristine Tofte er aktiv på sosiale medier. Hun snakker med leserne sine, og oppdaterer også fansen på hvordan det går med hønene. Snakker med lesere: Forfatter Kristine Tofte er aktiv på sosiale medier. Hun snakker med leserne sine, og oppdaterer også fansen på hvordan det går med hønene.

– For meg betyr internett at det er mulig å være forfatter uten å bli ensom. Jeg er så ekstrovert og har egentlig lyst til å sitte i åpent kontorlandskap og skrive, men da hadde jeg ikke fått gjort noe, sier Kristine Tofte.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Kultur

Akademia

Det blir færre studenter i tiårene framover. Ettersom univer­si­te­tene mottar støtte basert på resultater, vil nedgangen true fagmiljøet, advarer Frode Helland ved Univer­si­tetet i Oslo.

Kulturuka

Endrer måten vi forhandler om fysiske rom seg som følge av all tekno­lo­gien vi omgås med?

Intervju

Som ung var Finn Iunker FpU-medlem: – Jeg har aldri vært konser­vativ