Perspektiv

Perspektiv

Sommerens store utstilling på Kunsthall Stavanger vies den britiske kunstneren Emma Talbot . «The Human Experience» inkluderer nye storskala malerier, skulpturer, tegninger og animasjoner, som alle har blitt produsert spesielt til utstillingen. Utstillingen står fra 15. juni til 10. september. Her ser vi Talbots bidrag til utstillingen «The Milk of Dreams» i Venezia.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Mer fra Klassekampen

Kronikk

Nok høyre­po­litikk for meg! Nå melder jeg meg ut av Arbei­der­par­tiet.

8. mars

Gruppa Kvinne­ak­ti­vis­tene i Oslo vil slå fast at 8. mars-toget er imot sexkjøp. Å legge lokk på uenig­he­tene ødelegger for den femi­nis­tiske kampen, sier leder i Fri Oslo og Viken.

Hl-senteret

HL-senterets formål er å minne om Holocaust, mener styre­le­deren i Det Jødiske Samfunn i Bergen. Flere mener det var riktig at Jan Heiret gikk av som direktør.