Perspektiv

Perspektiv

Melby/Johansson Fotografiens Hus i Oslo viser for tida to fotoprosjekter som handler om barndom, virkelighet og fantasi. «The Young Ones» av Simon Johansson og «The Present is Woven with Multiple Pasts» av Ingvild Melby står til 30. april. Over ser du et av Melbys bilder. perspektiv@klassekampen.no Ingvild_MelbyMelby/Johansson Fotografiens Hus i Oslo viser for tida to fotoprosjekter som handler om barndom, virkelighet og fantasi. «The Young Ones» av Simon Johansson og «The Present is Woven with Multiple Pasts» av Ingvild Melby står til 30. april. Over ser du et av Melbys bilder. perspektiv@klassekampen.no Ingvild_Melby

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Mer fra Klassekampen

2025

Nyhets­re­daktør Lars Vegstein oppsum­merer det politiske året: «Venstre­sida var dømt til å tape. Men miraklenes tid var ikke over.»

Kronikk

På begge sider av fronten oppdaget de at fienden ikke lignet de blodtørs­tige monstrene som propa­gan­daen hadde hamret inn.

Bøker

Bare fire skjønn­lit­terære bøker er inne på årets topp 15-liste. Pendelen svinger mot sakprosa, sier Kagge-sjefen.