Perspektiv

Perspektiv

Arentz I dag viser vi bildet «Dagen som endret dagene» av Rita Therresia Steck Arentz. Kollasjen har hentet inspirasjon og elementer fra et bilde av den italienske popart-kunstneren Silvia Papas. Arentz I dag viser vi bildet «Dagen som endret dagene» av Rita Therresia Steck Arentz. Kollasjen har hentet inspirasjon og elementer fra et bilde av den italienske popart-kunstneren Silvia Papas.

Les hele Klassekampen på nett

Få nyhetene som setter dagsorden, analysene som betyr noe og stemmene som teller. Abonner i dag.

Bli abonnent

Allerede abonnent?

Mer fra Klassekampen

I lille Rognan produseres både omstridte strøm­kab­ler og fiber­optiske kabler. Men fabrikken sliter med å få tak i nok ar­beids­kraft.

Politikk

Forbunds­leder Jørn Eggum advarer mot å gjøre som andre nordiske land: å skape avstand mellom politikken og fagbe­ve­gelsen.

Bøker

Norsk litteratur er fiksert på dårlige mødre og fedre, mener novelle­aktuelle Tomas Espedal. Han vil heller skrive godt om naturen.