Perspektiv

Perspektiv

Skybak I disse dager er det mange utstillinger som har måttet stenge dørene for publikum. Men om de hadde holdt åpent, kunne du blant annet sett utstillingen «Dyresalong» på Fredrikstad Kunstforening, med tegninger og tekster av Brita Skybak. Mange av tegningene er skapt i dyrehagen i Berlin. Skybak I disse dager er det mange utstillinger som har måttet stenge dørene for publikum. Men om de hadde holdt åpent, kunne du blant annet sett utstillingen «Dyresalong» på Fredrikstad Kunstforening, med tegninger og tekster av Brita Skybak. Mange av tegningene er skapt i dyrehagen i Berlin.

Du må være abonnent for å lese denne artikkelen

Mer fra Klassekampen

Kronikk

Hvordan feire et jubileum i et polarisert politisk landskap? Del det i to!

Arbeidsliv

Den pågående streiken og lockouten i olje­bran­sjen koster en halv milliard i uka. Konflikten kan bli svært vanskelig å løse, mener Styrke.

Kunst

EU trekker to millioner euro i øremerket støtte til Vene­zia­bien­nalen. Årsaken er at Russland er ønsket tilbake i varmen.